Back to Top

+38 099 419 5995

Центр дозвілля для собак

Наші послуги — перетримка собак, стрижка, грумінг, натаска мисливських собак, дресура

 

 Перетримка на період відсутності власника

 

«Чемпіон» забезпечує утримання собаки на весь час відсутності власника на закритій території під цілодобовим наглядом працівника центру. Після підписання згоди власника, оформлення медичної картки та картки клієнта собака утримується у окремому вольєрі з утепленною будкою або в окремому манежі / кімнаті в приміщенні у будинку. Ми забезпечуємо обов'язковий триразовий вигул на території «Чемпіон», дворазове харчування сухими кормами преміум классу (або за бажанням та звичкою собаки), спілкування/ігри з персоналом, а при бажанні власника з іншими тваринами.

 

 

Дрессура та виховання

 

Кінологічний дресувальний центр пропонує послуги із дресури та соціалізації собак. Собака навчається живучи у центрі дозвілля для собак та отримує максимум знань з особистим тренером. Можливість ігр та спілкування сприяє швидкому навчанню та фізичному розвитку собак. Ми пропонуємо курс базових команд, таких як «До мене», «Сидіти, лежати» , «Поруч», основи апортування, при необхідності трюки та навики в іграх для розвитку цуценят. Вдале місце розташування центру робить можливим вигул як на території «Чемпіону» так і виходи в місто для соціалізації тварини.

 

 

Натаска ретриверів (мисливських собак)

 

Підготовка собак породи лабрадор – ретривер (і інших мисливських собак) до здачі на профільний робочий сертифікат – пошук та подача битої пернатої дичин из суші та води, а також підготовка собак до справжнього полювання.

 

 

 

 

 

 

 

Аджиліті

 

Динамічний спорт для собак усіх порід, керування собакою на відстані рухами та жестами. Аджиліті, це спорт для всіх у кого є собака. Тут на рівних умовах змагаються власники собак та їх собаки, при чому вести свого собаку, керувати ним може як дитина так і пенсіонер. До змагання допускають абсолютно всі породи собак. Найголовніше в Аджиліті це те, що б між собакою та господарем було повн взаєморозуміння.

 

 

 

 

Дог фрісбі

 

Собаче фрісбі це видовищний вид спорту для активних собак та їх власників. Існує кілька варіантів змагань в дисципліні дог-фрісбі. Однак загальною рисою для них виступає умова, при якому дресирувальник повинен запустити пластикову тарілку, а собака — її зловити .У грі на точність собака повинна ловити літаючий диск в певній зоні.

 

 

 

 

 

Активний увікенд

 

Ми плануємо активні вихідні з собакою, з посиленим вигулом, іграми та навчанням, харчування та проживання в готелі при цьому включається.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гігієна собак

 

Повна стрижка обов'язково включає у себе гігієну, але можливо провести цю процедуру і без стрижки собаки. Гігієна — це комплекс, спрямований на підтриманні собаки в чистоті, також він частково профілактує хвороби. Так, чистка вушок — косметична процедура, яку необхідно регулярно проводити. Йоркширським тер'єрам також з вушок необхідно вискубувати волосся. Вистригання шерсті між пальчиками лапок та обрізка кігтів дозволяє підтримувати лапки в чистоті. Підстригання чи вибривання животика та інтимних зон — зрозуміла та необхідна процедура, особливо якщо ваша собачка спить з вами в одному ліжку.

 

Стрижка собак

 

Деякі породи (йоркширські тер'єри, спанієлі, пуделі, чіхуа-хуа, пекинеси, чау-чау та ін.) потребують стрижки шерсті як задля відповідності стандарту, так і з гігієнічною та косметичною метою. Деякі власники намагаються стригти своїх тварин самостійно, але це пов'язано з багатьма незручностями. Це і неспокій собаки, і відсутність необхідних навиків та інструментів, і прибирання шерсті після стрижки, і багато витраченого часу. У салоні ви зможете постригти вашу собаку якісно та з комфортом.

 

 

 

 

Купання собак

 

Великі породи собак, яких століттями виводили для допомоги та служінню людині (службові, пастуші, охоронні) не потребують частого купання але час від часу купання для них є необхідним.  Декоративні маленькі собачки, що живуть разом з людиною, потребують більш частого  догляду. Після купання на шерсть наноситься кондиціонер, та сушиться професійним феном.

 

 

 

 

Тримінг

 

Це так називаєма "штучна линька". Деякі породи собак (ердельтер'єри, цвергшнауцери, чорні тер'єри та інші) в процесі селекції втратили здатність линяти самостійно, тому ім потрібно допомагати в цьому. Якщо шерсть таких собак не тримінгувати, а стригти, вона стане м'якою та втратить свої властивості. Тримінг — вищипування шерсті як з гігієнічною метою, так і задля приведення до стандарту породи.